• dab-rotator7.jpg - Bardziej zróżnicowana powierzchnia gontu typowo łupanego czyni go  niezmiernie ekspresyjnym w odbiorze a całe nienaruszone włókna wzdłużne  stanowią o jego większej żywotności. Bardziej zróżnicowana powierzchnia gontu typowo łupanego czyni go niezmiernie ekspresyjnym w odbiorze a całe nienaruszone włókna wzdłużne stanowią o jego większej żywotności.
  • dab-rotator8.jpg - Gont dębowy typowo łupany mieni się róznymi kolorami wykorzystanej do  jej produkcji dębiny a ponadto poprzez trójwymiarowość swojej faktury  czyni daną powierzchnię wręcz rzeźbiarskim wykonaniem. Gont dębowy typowo łupany mieni się róznymi kolorami wykorzystanej do jej produkcji dębiny a ponadto poprzez trójwymiarowość swojej faktury czyni daną powierzchnię wręcz rzeźbiarskim wykonaniem.
  • Dab-rotator1.jpg - Wysoka zawartość garbnika w drewnie dębowym sprawia że trwałość tego pokrycia na warunki atmosferyczne jest wręcz legendarna. Wysoka zawartość garbnika w drewnie dębowym sprawia że trwałość tego pokrycia na warunki atmosferyczne jest wręcz legendarna.
  • Dab-rotator2.jpg - Wraz z przemijaniem sezonów gont drewniany poprzez delikatne szarzenie   ukazuje unikalność swojej faktury, która zmienia się z czasem coraz   bardziej wtapiając się w otoczenie. Cecha ta sprawia że każdy metr gontu drewnianego tworzy indywidualny rysunek powierzchni  stanowiący część większej całości. Wraz z przemijaniem sezonów gont drewniany poprzez delikatne szarzenie ukazuje unikalność swojej faktury, która zmienia się z czasem coraz bardziej wtapiając się w otoczenie. Cecha ta sprawia że każdy metr gontu drewnianego tworzy indywidualny rysunek powierzchni  stanowiący część większej całości.

Gont dębowy - opisGont dębowy - typ Querc
Gonty z drewna dębowego są:

-bardzo twarde

-trudno zapalne

-średnio kurczliwe

-nieprzepuszczalne dla cieczy i gazów          Gont dębowy - typ łupany

Wytrzymałość pokryć z dębu jest wręcz legendarna.
Trwałość tego materiału szacuje się na około 100 lat.
Rekomendowane do najbardziej wymagających zastosowań.


UWAGA: Gont długości 50 cm tylko na specjalne zamówienie.

W celu indywidualnej wyceny państwa zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.


Przy zamówieniach powyżej 120m² możliwość negocjacji cen.

Pobierz katalog - gonty i ich długości
Gonty z drewna dębowego są:
-bardzo twarde
-trudno zapalne
-średnio kurczliwe
-nieprzepuszczalne dla cieczy i gazów


Wytrzymałość pokryć z dębu jest wręcz legendarna.
Trwałość tego materiału szacuje się na około 100 lat.
Rekomendowane do najbardziej wymagających zastosowań.UWAGA: Gont długości 50 cm tylko na specjalne zamówienie.


Cena: 185 zł netto/m2