• slide10.jpg - Witamy na stronie Querc.pl - producenta gontów drewnianych. Witamy na stronie Querc.pl - producenta gontów drewnianych.
  Więcej
 • slide16.jpg - Zrealizowana przez nas praca wykonania kompleksowego krycia gontem modrzewiowym.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej realizacji. Zrealizowana przez nas praca wykonania kompleksowego krycia gontem modrzewiowym.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej realizacji.
  Więcej
 • 1-1.jpg - Witamy na stronie Querc.pl - producenta gontów drewnianych. Witamy na stronie Querc.pl - producenta gontów drewnianych.
  Więcej
 • slide5.jpg - Dom jednorodzinny do którego budowy wykorzystano wyłącznie naturalne  materiały takie jak słoma i gont.Duża przestrzeń dzienna połączona z  otoczeniem dużym przeszkleniem otwierającym się na południową stronę  świata.Dom ten poprzez bardzo niski współczynnik przenikania ciepła  sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. W sezonie  wczesno-wiosennym i jesiennym radząc sobie bez instalacji grzewczej.  Natomiast na zimowe mrozy przewidziany jest centralny kominek wykonany z  materiałów świetnie kumulujących ciepło w zupełności wystarczający na  zapewnienie komfortu cieplnego. Dom jednorodzinny do którego budowy wykorzystano wyłącznie naturalne materiały takie jak słoma i gont.Duża przestrzeń dzienna połączona z otoczeniem dużym przeszkleniem otwierającym się na południową stronę świata.Dom ten poprzez bardzo niski współczynnik przenikania ciepła sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. W sezonie wczesno-wiosennym i jesiennym radząc sobie bez instalacji grzewczej. Natomiast na zimowe mrozy przewidziany jest centralny kominek wykonany z materiałów świetnie kumulujących ciepło w zupełności wystarczający na zapewnienie komfortu cieplnego.
  Więcej

AKTUALNOŚCI


Strona 1 z 2  > >>

19/06/2014

Taras bruk dębowy

Bruk dębowy w formie kostki mozaikowej.
29/12/2013

Realizacja dom jednorodzinny

Wykonanie kompleksowego pokrycia domu jednorodzinnego gontem modrzewiowym.
14/10/2012

Realizacja altany na grilla

Wykonanie pokrycia dachu z gontu dębowego
16/11/2011

Realizacja drewutnia

Wykonanie pokrycia dachowego ze świerku hartowanego.

Gont drewniany, dachy, pokrycia dachowe

Witamy na stronie internetowej firmy QUERC

Zajmujemy się produkcją gontu drewnianego łupanego.
W szczególności specializujemy się w produkcji najszlachetniejszego i najtrwalszego gontu dębowego łupanego.

Piękno i prostota materiału jakim jest drewno nieprzerwanie fascynuje naszych kolejnych klientów, którzy wybierają wykonane z niego gonty na pokrycia dachowe i elewacyjne coraz częściej wykorzystując go również na obydwu powierzchniach równocześnie tworzącą ciągłą powłokę.

W celu zapoznania się z bardziej szczegółowymi cechami naszych produktów zapraszamy do podstrony GONTY


Dlaczego my?

Nasz autorski park maszynowy zaprojektowany specjalnie do produkcji gontu oraz wnikliwa selekcja wytwarzanego materiału na każdym etapie produkcji sprawia że nasz gont szczyci się niesamowitą żywotnością i jakością.

Dodatkowo nasza bliska współpraca z architektami oraz wykonawcami pozwala dostarczać Państwu rozwiązania techniczne potwierdzające niezawodność gontu promującą jego piękno nie tylko w tradycyjnym budownictwie ale przede wszystkim w nowoczesnej architekturze.


 

Dziękujemy naszym kontrahentom za zaufanie
we wspólnych przedsięwzięciach

i zapraszamy nowych klientów do powiększania ich grona.

Pokrycia dachowe | Gont drewniany | Dachy